• DiGiGrid MGO

  Interfejs  DiGiGrid MGO umożliwia podłączenie dowolnego urządzenia wyposażonego w optyczne porty MADI do Waves SoundGrid, celem umożliwienia komunikacji sieciowej i przetwarzania sygnału.

  Opis

  Korzystaj z setek pluginów Waves i innych producentów, nagrywając, przetwarzając i odtwarzając do 128 kanałów audio z superniską latencją, wynoszącą zaledwie 0,8 milisekundy. Ten kompaktowy, przenośny interfejs MADI pozwoli Ci nawet na jednoczesny zapis w dwóch komputerach, a zatem jednego z nich możesz użyć na potrzeby wirtualnego soundchecku, drugiego zaś jako backup. Czy siedzisz w hotelowym pokoju, w autokarze podczas trasy koncertowej, czy też na lotnisku, oczekując na swój lot, możesz przygotować się do kolejnego występu – wprost na laptopie.


  Jeśli dysponujesz interfejsem MADI-SoundGrid DiGiGrid MGO oraz przewodem Ethernetowym, możliwości niskolatencyjnej komunikacji sieciowej i przetwarzania w czasie rzeczywistym możesz mieć w zasięgu ręki.
  W najprostszym przypadku wystarczy podłączyć MGO wprost do laptopa bądź komputera typu desktop: pozwoli Ci to nagrywać maksymalnie 128 kanałów poprzez 1-gigabitowy port Ethernet komputera, z jednoczesnym odtwarzaniem 128 kanałów.
Jeśli dołożysz do tego serwer SoundGrid DSP, sieciowy switch SWI oraz aplikację Waves MultiRack SoundGrid, każda konsoleta kompatybilna z MADI, czy to koncertowa, czy nadawcza, będzie mogła uzyskać natychmiastowy dostęp do niskolatencyjnego systemu przetwarzania sygnału w czasie rzeczywistym.


  Czy Twoja aplikacja wymaga wyższego poziomu jakości zapisu audio?
  Prosta zmiana konfiguracji pozwoli przełączyć moduł w tryb 96kHz, w którym możesz jednocześnie nagrywać 64 kanały i tyleż samo odtwarzać.
A jeśli konieczne stanie się zwiększenie dystansu transmisji światłowodowej, po prostu zastąp jeden bądź oba standardowe dwumodowe transceivery MGO opcjonalnymi transceiverami jednomodowymi.

 • DiGiGrid IOX

  Rozszerzeniowy interfejs audio dla systemów SoundGrid®

  Opis

  Idealny dla profesjonalnych placówek, w których odbywają się występy na żywo, interfejs audio DiGiGrid IOX oferuje unikalną konfigurację I/O: 12 wejść mikrofonowo-liniowych z przedwzmacniaczami klasy nadawczej oraz 6 wyjść liniowych.

  Dzięki czterem wyjściom słuchawkowym, pozwalającym przygotować indywidualny miks dla każdego muzyka, IOX stanowi wysokiej jakości system odsłuchowy, doskonały zarówno dla artystów w studio, jak i realizatora w reżyserce. Podłącz IOX do sieci SoundGrid pojedynczym przewodem ethernetowym, a otworzą się przed Tobą drzwi do świata zupełnie nowych możliwości w zakresie rejestracji, miksowania i monitoringu. Ale to nie wszystko: pracujący w sieci serwer SoundGrid DSP pozwoli Ci korzystać z setek kompatybilnych z SoundGrid pluginów Waves oraz innych producentów, w pełnej integracji z DAW i z latencją wynoszącą zaledwie 0,8 milisekundy.

 • DiGiGrid MGB

  Koaksjalny interfejs MADI

  Opis

  Kompaktowy, przenośny interfejs DiGiGrid MGB pozwala dowolnemu urządzeniu wyposażonemu w koaksjalne złącza MADI na skorzystanie z mocy komunikacji sieciowej i przetwarzania sygnału, jaką oferuje platforma Waves SoundGrid.

  Korzystaj z setek pluginów Waves i innych producentów, nagrywając, przetwarzając i odtwarzając do 128 kanałów audio z superniską latencją, wynoszącą zaledwie 0,8 milisekundy. Ten kompaktowy, przenośny interfejs MADI pozwoli Ci nawet na jednoczesny zapis w dwóch komputerach, a zatem jednego z nich możesz użyć na potrzeby wirtualnego soundchecku, drugiego zaś jako backup. Czy siedzisz w hotelowym pokoju, w autokarze podczas trasy koncertowej, czy też na lotnisku, oczekując na swój lot, możesz przygotować się do kolejnego występu – wprost na laptopie.


  Jeśli dysponujesz interfejsem MADI-SoundGrid DiGiGrid MGB oraz przewodem Ethernetowym, możliwości niskolatencyjnej komunikacji sieciowej i przetwarzania w czasie rzeczywistym możesz mieć w zasięgu ręki.
  Podłącz MGB wprost do komputera, co pozwoli Ci to nagrywać maksymalnie 128 kanałów, z jednoczesnym odtwarzaniem 128 kanałów.
Jeśli dołożysz do tego serwer SoundGrid DSP, sieciowy switch SWI oraz aplikację Waves MultiRack SoundGrid, każda konsoleta kompatybilna z MADI, czy to koncertowa, czy nadawcza, będzie mogła uzyskać natychmiastowy dostęp do niskolatencyjnego systemu przetwarzania sygnału w czasie rzeczywistym. A  gdy zajdzie konieczność podwyższenia jakości audio, prosta zmiana konfiguracji pozwoli przełączyć moduł MGB w tryb 96kHz, w którym możesz jednocześnie nagrywać 64 kanały i tyleż samo odtwarzać. • DiGiGrid IOS

  Wysokiej jakości moduł we/wy z serwerem SoundGrip DSP

  Opis

  DiGiGrid IOS to interfejs audio 8 x 8 z wbudowanym serwerem SoundGrid DSP oraz switchem sieciowym, wyposażony w 8 wejść mikrofonowo-liniowych z przedwzmacniaczami klasy nadawczej, 8 wyjść liniowych, 2 wyjścia słuchawkowe, MIDI I/O, a także wyjścia S/PDIF i AES. Doskonały do pracy w studiach zarówno profesjonalnych, jak i domowych, IOS kompletne i wszechstronne narzędzie dla użytkowników natywnych DAW.


  Przy pełnej integracji z natywną DAW, z jakiej korzystasz (Logic, Cubase, Nuendo, co tylko wybierzesz), wszystko, czego potrzebujesz, to jeden przewód ethernetowy: podłącz IOS do swojego komputera, i już możesz rozpocząć pracę. Potrzebujesz więcej wejść/wyjść? Podłączenie kolejnych elementów DiGiGrid do systemu to bułka z masłem: wystarczy jeden ethernetowy przewód Cat 5e/Cat 6, by móc cieszyć się potęgą komunikacji sieciowej i przetwarzania SoundGrid. A co najlepsze, możesz wszystko rejestrować, miksować i monitorować w czasie rzeczywistym, korzystając z wybranych wedle uznania, zgodnych z SoundGrid wtyczek od Waves i innych producentów,  z zaledwie 0,8-milisekundową latencją.

   

jesteśmy przedstawicielem

Shure - mikrofony i słuchawki
Meyer Sound - nagłośnienie
DiGiCo - konsolety cyfrowe
Systemy interkomowe
Tascam - sprzęt studyjny
Symetrix - procesory dźwięku
Tannoy - nagłośnienie
LabGruppen - wzmacniacze
Lake - wzmacniacze
Orban - procesory emisyjne
DiGiGrid - akcesoria
TiMax
AtteroTech
Stewart Audio
Waves